inside
Renovacijos sprendimai
Kermi Renovierungslösungen - ein Komplettprogramm mit Qualitätsgarantie

„Kermi“ renovacijos sprendimai

Tam, kad jaustumėmės puikiai, šiluma tapo savaime suprantamu dalyku. „Kermi“ įmonės nuomone pasiūlyti sprendimus, kurie padėtų šią šilumą gaminti ir pateikti efektyviai ir tausojant išteklius, yra akivaizdus dalykas. Todėl „Kermi“ jau daugiau kaip 5 dešimtmečius su savo inovatyviomis sistemomis visada yra ten, kur žmonės nori sujungti šilumą ir gyvenimo kokybę.

Daugelis vykdydami pastato atnaujinimo ir renovacijos darbus svajoja ir apie modernius, aplinkai draugiškus sprendimus su ateities perspektyva. Tačiau taip pat daugelis klausia, kas šiuo klausimu apskritai yra įmanoma ir pagrįsta. „Kermi“ siūlo sistemą, kurią sudaro produktai, palengvinantys modernizavimo ir renovacijos darbus.

Kermi Renovierungslösungen - ein Komplettprogramm mit Qualitätsgarantie

Radiatorių keitimas remontuojant, renovuojant, modernizuojant.

Kaip vienas iš didžiausių šildymo sistemų įrangos gamintojų ir geriausių renovacijos specialistų, „Kermi“ siūlo vientisą modernizavimo programą su įvairiais sprendimais. Visoms užduotims atlikti, visiems pageidavimams įgyvendinti. Su individualiais keitimo sprendimais, milimetro tikslumu tinkančiais visoms ankstesnėms standartinėms jungtims. Švariam, greitam keitimui, kurį atliks Jūsų šildymo sistemų specialistas. Greitas keitimas, be pernelyg apsunkinančių mūrijimo ir dažymo darbų. Arba pažangios paviršinio šildymo sistemos, kurias „Kermi“ sukūrė specialiai renovacijai.

Sistemos iš vienų rankų.

Tam, kad modernios šildymo sistemos efektyviai naudotų energiją, skirtingi komponentai turi tobulai derėti vieni su kitais. Tik tada bus užtikrinamas ekonomiškas ir patikimas veikimas. Pakeitę mūsų tiksliai tinkančiais atskirais komponentais arba jais papildę, nesvarbu, ar tai radiatorius ar grindinio šildymo sistema, Jūs jau šiandien turėsite optimaliausią energijos efektyvaus naudojimo variantą, o papildomai Jums bus atvira galimybė įsirengti pilną perspektyvią „Kermi x-optimiert“ šildymo sistemą.

Aukšta kokybė. Made in Germany.

Nesvarbu, kokius pasirinksite radiatorius, su „Kermi“ Jūs mėgausitės aukščiausios kokybės saugumu ir ilgaamžiškumu. Mes Jums mielai tai suteikiame ir rašytine forma, pvz., mūsų pailginta garantija pagal atsakomybės prisiėmimo susitarimą, sudarytą su ZVSHK, arba RAL kokybės ženklas, kuriuo paženklinti mūsų produktai. Sertifikatai pagal DIN EN ISO 9001:2015 ir DIN EN ISO 14001:2015 standartus užtikrina ne tik kokybę, bet ir atsakingą aplinkosaugos vadybą. Be to, su energijos valdymo sistema, atitinkančia DIN EN ISO 50001:2018 standarto reikalavimus, „Kermi“ pagrindžia savo įsipareigojimą didinti energijos vartojimo efektyvumą visos įmonės mastu. Šis aukštas, mūsų pačų nusistatytas kokybės reikalavimas apima ir specialias aptarnavimo paslaugas bei aiškią platinimo struktūrą – „Kermi“ radiatorių įsigyti galite tik iš kvalifikuotų šildymo sistemų ir santechnikos prekybos įmonių.

RAL-Gütezeichen als Garantie für höchste Qualität

RAL kokybės ženklas kaip aukščiausios kokybės garantija 

Ganzheitliche zuverlässige Produkt-Qualität nach EN 442

Patikima kompleksinė gaminių kokybė pagal EN 442

Wärmeleistung nach Euro-Norm EN 442

Šiluminė galia pagal Europos standartą EN 442 

Qualitätssicherungssystem nach DIN EN ISO 9001:2008 Umweltmanagement nach DIN EN ISO 14001:2004 Energiemanagementsystem nach DIN EN ISO 50001:2011

Kokybės užtikrinimo sistema atitinka DIN EN ISO 9001:2015 standarto, aplinkosaugos vadybos sistema – DIN EN ISO 14001:2015 standarto, o energijos valdymo sistema – DIN EN ISO 50001:2018 standarto reikalavimus

Sutaupykite šildymo išlaidų su renovaciniais radiatoriais.

Jokios kitos pastatų atnaujinimo priemonės atskirai nėra tokios veiksmingos kaip visos šildymo sistemos modernizavimas. Tai verta daryti, nes pastebimai sumažėja energijos išlaidos ir teršalų emisija. Be to, šilumos siurbliai, kondensacinė technika ir saulės kolektoriai yra ekonomiškos šilumos gamybos ateitis. Tačiau nauja šildymo sistema atsipirktų dar greičiau, jei būtų naudojami ir nauji galingi radiatoriai. Dėl „Kermi“ radiatorių tokių pačių jungčių matmenų senuosius pakeisti labai paprasta.

Federacija, federalinės žemės ir vietos valdžios institucijos subsidijuoja įvairias modernizavimo priemones. Jūsų „Kermi“ specializuota šildymo sistemų įmonė žino apie visas esamas finansavimo priemones. Svarbu: prašymus ir leidimus būtina pateikti prieš pradedant vykdyti investicijas.

Heizkosten sparen mit Kermi therm-x2 Austauschheizkörpern
Kermi Renovierungslösungen - Austauschheizkörper

Daugybė puikių priežasčių pasikeisti savo senus pagal DIN standartus pagamintus radiatorius dabar:

 • Dėl didelio vandens kiekio pagal DIN reikalavimus pagaminti radiatoriai labai griozdiški. Modernūs radiatoriai yra tiksliau reguliuojami ir užtikrina efektyvesnį energijos naudojimą.
 • Modernūs radiatoriai daug veiksmingesni. Juose galima žemesnė darbinė temperatūra ir tokiu būdu taupoma energija.
 • Pakeitus šilumos generatorių, radiatorius taip pat reikia pritaikyti prie pasikeitusių eksploatavimo sąlygų.
 • Naudojant modernius šilumos generatorius, tokius kaip kondensacinė technika, šilumos siurbliai ir saulės kolektoriai, taupymo efektas pasiekiamas tik juos tiksliai priderinus prie naujų eksploatavimo sąlygų.
 • Rūdys senuose radiatoriuose gali būti nuotėkio priežastis, o nuosėdos, pvz., kalkių, sudaro kliūtis šilumai perduoti.
 • Modernūs radiatoriai pagerina komfortą ir gyvenimo kokybę bei užtikrina malonų patalpų mikroklimatą.
 • „Kermi“ radiatorių dizainas užpildo naujų namų atmosferą.

... nes „Kermi“ renovaciniai radiatoriai ...

 • montuojami neatliekant jungčių pakeitimų ir nepaliekant purvo bei nevykdant remonto darbų
 • juose nenaudojami nepatrauklūs sujungimai ir nereikia keisti prijungimo ašių
 • galima rinktis iš įvairių variantų, o pagal pageidavimą ir iš inovatyvios „Kermi“ radiatorių spalvų koncepcijos naujausių atspalvių

Užbaikite energijos taupymo grandinę.

Renovuodami šildymo sistemą nedarykite tik pusės darbo ir užbaikite energijos taupymo grandinę su galingais radiatoriais iš „Kermi“. Tokiu būdu Jūs ne tik pasinaudosite visomis Jūsų naujos šildymo sistemos taupymo galimybėmis, bet ir padidės komfortas bei pagerės gyvenimo kokybė.

Radiatoriai, turintys dizainą.

Renkantis naujus radiatorius svarbiausia ne tik, kad būtų sutaupoma išlaidų ir kad būtų daromas teigiamas poveikis aplinkai, bet ir dizainas bei praktiniai aspektai. Nes moderniame interjere senieji pagal DIN standartus pagaminti radiatoriai greitai tampa optiniu svetimkūniu. Jeigu anksčiau seni radiatoriai būdavo dengiami ir slepiami, tai „Kermi“ radiatoriai labai greitai optiškai išryškėja bet kokioje patalpoje.

Su „Kermi“ keitimas paprastas ir nesudėtingas.

Tai, kad modernūs radiatoriai yra apgalvota investicija, yra neginčijamas faktas. Su „Kermi“ Jūs padarysite investiciją, kurią realizuosite nepatirdami didelių išlaidų: nesvarbu, koks prijungimas, nes esamų vamzdžių ir jungčių Jums keisti neprireiks. Dėl tikslaus atitikimo tarp senų DIN standartų reikalavimus atitinkančių radiatorių atstumų tarp jungčių centrų juos galėsite pakeisti greitai ir švariai – praktiškai be jokio purvo ir dulkių. Anksčiau būdavo ne taip lengva sužibėti su nauju, energiją taupančio radiatoriaus dizainu. Ir tai per tokį trumpą laiką.

Net ir milimetro tikslumu pagal Jūsų poreikius pritaikomos galingos šildymo sienelės gali pakeisti DIN standartus atitinkančius radiatorius.

Kermi Austauschheizkörper werden einfach an die Stelle des bisherigen Heizkörpers montiert
Kermi Austauschheizkörper werden einfach an die Stelle des bisherigen Heizkörpers montiert

Tinka milimetro tikslumu. „Kermi“ renovaciniai radiatoriai paprasčiausiai sumontuojami į buvusio radiatoriaus vietą.

Remontas, renovacija, modernizavimas – „Kermi“ ir čia siūlo įvairias sprendimų galimybes.

1. „Kermi“ renovaciniai radiatoriai. Apžvalga.

2. Šildymo / vėsinimo paviršiais sistema „x-net“. Į klientų poreikius orientuoti atnaujinimo sprendimai.

Privalumas atliekant modernizavimo darbus

 • renovacijos ir sanavimo darbus galima atlikti žmonėms gyvenant pastate
 • įrengiama be ardymo ir griovimo darbų
 • ypač mažas montavimo aukštis
 • galima derinti su skirtingomis grindų dangomis

Ilgą laiką grindų šildymo sistemą montuoti buvo įmanoma tik skiriant daug pastangų. Pastaruoju metu, dėl šiluminio komforto svarbos, šildymo paviršiais kontrolės sistemos tapo standartu ne tik naujuose privačiuose, komercinės paskirties pastatuose, bet ir atliekant modernizavimo darbus. „Kermi“ šildymo paviršiais sistemos „x-net“ montuojamos ypač lengvai ir greitai, puikiai tinka naudoti kartu su visais išlaidas taupančiais ir aplinką tausojančiais ekonomiškais šilumos generatoriais, tokiais kaip kondensaciniai katilai, saulės kolektoriai ar šilumos siurbliai. O geriausia yra tai, kad kuo didesnis šilumą spinduliuojantis paviršius, tuo didesnis šildymo sistemos efektyvumas ir ekonomiškumas.

Kundenfreundliche Kermi Renovierungslösungen zur Modernisierung Ihres Wohnhauses

Unikali grindinio šildymo sistema – greita, patvari ir tinkanti bet kokiam pagrindui.

dėl mažo bendros kontrukcijos aukščio, nuo 17 mm, idealiai tinka renovacijai Tokiu būdu montuojant ant esamos grindų dangos išvengiama patalpos aukščio sumažėjimo.

Universali ir lengva grindinio šildymo sistema su sauso tipo montavimo plokštėmis labiausiai tinkanti atliekant renovacijos darbus.

3. Puikiai savijautai. Visi „Kermi“ renovacijos sprendimai trumpai.

Kermi Renovierungslösungen lohnen sich für alle
Kermi Renovierungslösungen für Ihr Zuhause

Plokštieji radiatoriai „therm-x2“

Energiją taupantys radiatoriai

 • Senus radiatorius paprasta pakeisti dėl identiškų jungčių matmenų.
 • Patentuota „therm-x2“ sistemos x2 technologija su 100 % didesniu šiluminiu spinduliavimu optimaliam šilumos atidavimui.
 • sutaupoma iki 11 % energijos

į produktų puslapį

Dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai

 • dėl tikslių jungčių matmenų lengvas ir paprastas keitimas, jungtys atitinka senų radiatorių atstumams tarp jungčių centrų.
 • Sutaupykite pinigų su papildomu elektros režimu arba pasirinkdami tik elektrinius radiatorius. Taip sezoniniais pereinamaisiais laikotarpiais galima tapti nepriklausomiems nuo centralizuotos šildymo sistemos ir sutaupyti

į produktų puslapį

Šildymo / vėsinimo paviršiais sistema „x-net“

Dėl nedidelio "x-net" konstrukcijos aukščio idealiai tinka renovuojant pastatus

 • Norint, kad esamos grindų dangos aukštis stipriai nepakiltų, idealus sprendimas plono sluoksnio grindinio šildymo sistema „x-net C15“, kurios aukštis prasideda nuo 17 mm.
 • bet kokiam pagrindui tinkanti, greitai montuojama, patvari ir universali – tai „x-net C16 clip“ sistema.
 • universali ir lengva puikiai tinkanti renovacijai  „x-net C13“ sauso klojimo grindinio šildymo sistema
 • Grindinio šildymo / vėsinimo sistemos įrengimas beveik be dulkių, griovimo ar ardymo darbų 
 • išlaidas taupanti ir tinkanti su visais, aplinką tausojančiais, šilumos generatoriais.

į produktų skiltį