inside

Naujoji nuo korozijos apsauganti danga

Radiatoriai, montuojami dušų ir tualetų purslų zonoje, šalia pisuarų namuose ir viešose vietose, taip pat daugelyje gyvenamųjų ir komercinių pastatų, turi būti padengti nuo korozijos apsaugančia danga bei jiems keliami specialūs reikalavimai jų dizainui ar paviršiaus savybėms.

Jeigu radiatorius dėl vietos, kurioje bus montuojamas, turi būti papildomai apsaugotas nuo purslų ir/arba drėgmės, danga pagal DIN 55 900 standartą yra nepakankama. Naujoji „Kermi“ nuo korozijos apsauganti danga yra nebrangi alternatyva optimaliai apsaugai nuo korozijos, kai keliami aukšti reikalavimai dizainui ir paviršiaus savybėms. Radiatorius padengiamas specialiu sluoksniu, o po to apdorojamas naudojant aukštos kokybės miltelinio dažymo technologiją.

„Kermi“ nuo korozijos apsauganti danga: kiekvienas punktas skamba vis geriau:

  • Ypač atspari danga nepastebimai apsaugo radiatorių nuo korozijos
  • Nudažyti galima bet kokia norima spalva pagal žinomus „Kermi“ aukštos kokybės reikalavimus
  • Padengti galima viso „Kermi“ asortimento gaminius: plokščiuosius radiatorius, dizaino radiatorius, šildymo sieneles ir konvektorius

Naudojimo sritys

Naujoji „Kermi“ nuo korozijos apsauganti danga: idealiai tinka visur, kur radiatoriai yra stipriau veikiami drėgmės: pavyzdžiui, tualetų ir pisuarų purslų plote, gyvenamųjų namų vonios kambariuose tiesiai virš vonios arba šalia vonios, šalia „Walk-In“ dušo kabinų arba viešuose tualetuose, dušuose, persirengimo patalpose bei kitose viešosiose įstaigose.