inside
I like it cosy

I like it cosy. Kermi.

Namuose, nuosavoje aplinkoje - būtent čia mes ilgimės komforto, artumo ir saugumo. Puikus patalpų mikroklimatas stipriai prisideda prie to, kad mes galėtume taip jaustis savo namuose ir juose pailsėti.

Kas sukuria gerą patalpų mikroklimatą? Ir kuo galime pamatuoti komfortą? Jau dešimtmečius tuo užsiimame „Kermi“ įmonėje. Viskas prasidėjo nuo radiatorių ir paviršinio šildymo kontrolės. Šiandien mūsų pagrindinis veiklos tikslas yra optimali šiluma gyvenamosiose ir darbo patalpose. Su mūsų visapusiškais sprendimais optimaliai šilumai ir patalpų mikroklimatui tiek naujuose, tiek ir senuose renovuotuose namuose Jūs būsite apsaugoti ir galėsite atsipalaiduoti bei patogiai jaustis bet kuriuo metų laiku.

Sveikas patalpų mikroklimatas yra susijęs su įvairiais gyvenimo aspektais. Komfortas yra patyrimas. Į ateitį orientuoti ir tvarūs „Kermi“ gaminiai užtikrina, kad net ir aplinkos atžvilgiu Jūs priėmėte gerą sprendimą. „Kermi x-optimiert“ sistema dėl sumanaus visų elementų darnumo pasiekia optimalų energijos efektyvumo lygį. Taip pat galite pasitikėti aukštais „Kermi“ komponentų ir sistemų kokybės standartais. Jie visiškai įgyvendinami pradedant produkto kūrimo etapu, jį gaminant ir baigiant galutine patikra. Bendradarbiavimas su specializuotais partneriais, laimėjimai prieš pardavimą ir po jo, daugybė papildomų paslaugų pasiūlymų suteikia pasitikėjimo.

Inovatyvūs „Kermi“ sprendimai padeda pasirūpinti sveika, ekologiška, jaukia šiluma, šviežiu, švariu oru ir aukščiausiu komfortu visuose namuose. Tam, kad savo namuose tikrai patogiai jaustumėtės!

Jau beveik 6 dešimtmečius pagrindinėje buveinėje Žemutinėje Bavarijoje „Kermi“ kuria ir gamina produktus šildymo, vėdinimo, vėsinimo ir dušo kabinų srityje. Šiandien „Kermi“ yra viena pirmaujančių gamintojų Europoje šiose srityse. Kaip pradininkė ekonomijos ir ekologijos srityje „Kermi“, įdarbinusi 1300 kvalifikuotų darbuotojų, nuolat nustato technologijų, dizaino ir efektyvumo standartus.

Viskas sveikam patalpų mikroklimatui

Ekologiška šilumos gamyba. Ilgalaikis šiluminės energijos išsaugojimas. Tikslingas šilumos reguliavimas. Efektyvus šilumos perdavimas. Gyvenamųjų patalpų ventiliacijos kontrolė. Tai yra inovatyvi ir visapusiška „Kermi“ sistemos „x-optimiert“ samprata.

„Kermi x-optimiert“ sistema kontroliuoja visų zonų darnų veikimą atsižvelgdama į kiekvieną smulkmeną ir poreikius:

Komfortas iš vienų rankų

Visuma – tai daugiau nei vien tik dalių skaičius. Ypač tada, kai kiekviena dalis yra efektyvi, patikimai veikia, pasižymi aukšta kokybe ir moderniu dizainu. Tik taip „Kermi“ patenkina Jūsų poreikius.

Konsultacija apie sistemą

Kiekviename statybų objekte yra skirtingos sąlygos ir poreikiai. Su „Kermi“ Jūs turėsite kompetetingą partnerį optimalios šilumos ir patalpų mikroklimato sukūrimui. Su integruotais sprendimais iš vienų rankų Jūs gausite patogumą ir komfortą bei efektyvumą ir energijos taupymo galimybę. Net ir esant sudėtingesnėms konstrukcinėms sąlygoms senuose pastatuose „Kermi“ šildymo ir patalpų mikroklimato sistemos puikiai tinka. Nes komponentai net ir energetiškai atnaujinant esamus pastatus yra ypač efektyvūs ir inovatyvūs.

Funkcionalumo ir patrauklaus dizaino derinys

Funkcionalumas ir dizainas „Kermi“ visada reiškia vienovę. Kurdami visus gaminius mes kasdien siekiame šiuos du aspektus sujungti į vieną pačiu aukščiausiu lygmeniu. To rezultatas – prizai ir apdovanojimai už inovatyvius technologinius sprendimus ir gaminių dizainą. Todėl visi „Kermi“ prekės ženklo gaminiai ir sistemos suteikia Jums kokybės, funkcionalumo ir dizaino garantiją.

 

Stiprus Jūsų šilumos partneris nuo 1960 m.

Jau beveik 6 dešimtmečius „Kermi“ įmonė yra šilumos perdavimo specialistė. Mūsų platus radiatorių ir paviršinio šildymo kontrolės sistemų pasirinkimas leidžia mums nuolat pasiekti geriausių rezultatų energetinio efektyvumo, ekologijos ir dizaino srityse. Unikalios inovatyvios x2 technologijos sukūrimas kartu su „therm-x2“ plokščiaisiais radiatoriais nustato standartą, kuris dėl patentuoto veikimo principo nuolat pasiekia geriausių rezultatų energijos efektyvumo ir komforto srityse. Su išskirtine „x-net“ paviršinio šildymo / vėsinimo sistemų programa daugiau niekas netrukdo paviršiniam šilumos atidavimui su dideliu spinduliuojamos šilumos kiekiu. Vonios ir gyvenamųjų patalpų radiatorių asortimentas yra didžiulis. Konvektoriai yra ypač galingi patalpų su dideliais langais specialistai, kuriose jie greitai pasirūpina komfortiška šiluma. Šildymo sienelės vertinamos dėl didelio kiekio komfortiškos šilumos, kurią jos išspinduliuoja. Estetiškas „Kermi Decor“ radiatorių su apvaliais vamzdžiais dizainas suteikia naujų galimybių kurti gyvenamosios erdvės interjerą. O individualios formos ir aukštos kokybės pagaminimas paverčia „Kermi“ dizaino radiatorius vertingais vonių ir gyvenamųjų patalpų interjero elementais. Jų dizainai skoningai įsilieja į modernią patalpų architektūrą. Daugybė modelių yra apdovanoti garsiais prizais už dizainą.