inside
I like it cosy
I like it cosy. „Kermi“.

I like it cosy. „Kermi“.

Namuose – tarp keturių savų sienų. Būtent čia mes tikimės komforto, artumo ir saugumo. Nuo gero patalpų mikroklimato labai priklauso, ar galėsime gerai jaustis savo namuose ir pailsėti.

I like it cosy. „Kermi“.

Kas sukuria gerą patalpų mikroklimatą? Ir kuo galime pamatuoti komfortą? Jau keletą dešimtmečių tuo užsiimame „Kermi“ įmonėje. Viskas prasidėjo nuo radiatorių ir grindų šildymo. Šiandien mūsų pagrindinis veiklos tikslas yra optimali šiluma gyvenamosiose ir darbo patalpose. Su mūsų visapusiškais optimalios šilumos ir patalpų mikroklimato sprendimais tiek naujuose, tiek ir senuose renovuotuose namuose Jūs būsite apsaugoti ir galėsite atsipalaiduoti bei patogiai jaustis bet kuriuo metų laiku. Mes taikome savo žinias apie tvarų vandens ir elektros komponentų derinimą šilumos gamybos, šilumos kaupimo, reguliavimo, šilumos perdavimo ir patalpų vėdinimo srityse.

Sveikas patalpų mikroklimatas yra susijęs su įvairiais gyvenimo aspektais. Komfortas yra patyrimas. Pasirinkę į ateitį orientuotus ir tvarius „Kermi“ gaminius būsite tikri, kad prisidėjote prie aplinkos apsaugos. „Kermi“ x optimizuota sistema dėl sumanaus ir darnaus visų elementų veikimo pasiekia optimalų energijos efektyvumo lygį. Taip pat galite pasitikėti aukšta „Kermi“ komponentų ir sistemų kokybe. Ji užtikrinama nuo produkto kūrimo, vykstant gamybos procesui ir iki pat baigiamosios patikros. Bendradarbiavimas su specializuotais partneriais, prieš pardavimą ir po jo teikiamos paslaugos, daugybė papildomų paslaugų pasiūlymų suteikia pasitikėjimo.

Dar pažangesni „Kermi“ sprendimai padeda pasirūpinti sveika, ekologiška, jaukia šiluma, šviežiu, švariu oru ir aukščiausiu komfortu visuose namuose. Tam, kad savo namuose jaustumėtės patogiai!

Jau beveik 6 dešimtmečius pagrindinėje buveinėje Žemutinėje Bavarijoje „Kermi“ kuria ir gamina produktus šildymo, vėdinimo, vėsinimo ir dušo kabinų srityje. Šiandien „Kermi“ priskiriama prie šių produktų gamybos lyderių. „Kermi“ pirmoji pradėjo taikyti ekonomijos ir ekologijos principus gamyboje. Šiuo metu Plattling gamykloje dirba apie 1.300 kvalifikuotų darbuotojų, o Čekijos Stribo miestelyje – apie 700 darbuotojų, o įmonė nuolat nustato technologijų, dizaino ir efektyvumo standartus.

Viskas sveikam patalpų mikroklimatui

Tvari šilumos gamyba. Ilgalaikis šiluminės energijos saugojimas. Tikslingas šilumos reguliavimas. Efektyvus šilumos perdavimas. Gyvenamųjų patalpų ventiliacijos kontrolė. Tai – pažangi ir visapusiška „Kermi“ x optimizuotos sistemos samprata.

Alles für ein gesundes Raumklima

„Kermi“ veiksmingumo formulė

Die Kermi Effizienz-Formel

Su sistema į ateitį

Maloni šiluma ir kontroliuojama ventiliacija yra geros žmonių savijautos pagrindas gyvenamosiose ir darbo patalpose. Tai priklauso nuo šildymo ir vėdinimo sistemų sąveikos. Standartus griaunanti „Kermi“ x optimizuota sistema siūlo daugybę privalumų ekologiškų šildymo ir vėdinimo technologijų srityje.

Anksčiau buvo populiaresnės sistemos vandens pagrindu, kuriose naudojami iškastiniai energijos šaltiniai. Nuo to laiko daug kas pasikeitė. Iš atsinaujinančiųjų energijos šaltinių gaunama vis daugiau elektros energijos, todėl ši energija tampa svarbiu šiuolaikinės šildymo koncepcijos elementu. „Kermi“ jau šiandien išmaniai derina vandens ir elektros komponentus x optimizuotoje sistemoje, todėl gali itin tvariai vartoti energiją bei užtikrinti sveiką patalpų mikroklimatą. Svarbiausia yra sistemos samprata, kurios pagrindas – modernus energijos ir komforto valdymas. Jis optimizuoja sąsajas, iki minimumo sumažina energijos nuostolius tarp sistemos sudedamųjų dalių ir daug kartų pagerina energijos efektyvumą. Inovatyvi „x-buffer“ akumuliacinė talpykla su sluoksninio šilumos kaupimo sistema yra optimaliai suderinta su „x-change“ šilumos siurblio veikimo principu ir veiksmingumo lygiu. Šilumos perdavimas sistemoje užima aiškiai apibrėžtą vietą. Gyvenamųjų patalpų ventiliacija užtikrina šviežią orą be dulkių ir žiedadulkių, todėl patalpoje yra geriausios kokybės oras.

Sistemos samprata apima dar daugiau. Naudojant tobulai tarpusavyje derančius ir tiksliai pagamintus komponentus užtikrinamas dar geresnis saugumas. Taikant „Kermi“ sukurtą unikalų „Plug & Heat“ principą, instaliuojami visi tarpusavyje susiję elementai. Dėl intuityvaus sistemos valdymo tampa paprastesnis optimalus reguliavimas kasdien naudojant sistemą.

Energijos efektyvumo gerinimas

Visos sistemos energijos efektyvumas užtikrinamas naudojant tobulai darniai veikiančius x kartų optimizuotus komponentus. Kiekvienas komponentas atskirai pasižymi aukštu ekonomiškumo lygiu. Dėl x kartų optimizuoto darnus atskirų dalių veikimo dar kartą iš esmės pagerinamas visos sistemos efektyvumas. Visi sistemos komponentai įsigyjami iš vienų rankų, todėl dar patikimiau užtikrinama kokybė ir planavimas.

Visos „Kermi“ x optimizuotos sistemos dalys yra sukurtos „Kermi“ įmonėje arba jai vadovaujant ir atitinka naujausius techninius standartus bei yra griežtai tikrinamos. Todėl x optimizuotos sistemos reiškia x kartų patvirtinamą pažadą, kad su išmaniai naudojamais vandens ar elektros komponentais bus pasiekiamas x kartų didesnis našumas.

„Kermi“ x optimizuota sistema reguliuoja darnų zonų veikimą, atsižvelgdama į kiekvieną smulkmeną ir poreikius.

Komfortas iš vienų rankų

Visuma – tai daugiau nei vien tik dalių skaičius. Ypač tada, kai kiekviena dalis yra efektyvi, patikimai veikia, pasižymi aukšta kokybe ir moderniu dizainu. Tik taip „Kermi“ patenkina Jūsų poreikius.

Komfortas iš vienų rankų

Konsultacija apie sistemą

Kiekviename statybų objekte yra skirtingos sąlygos ir poreikiai. Pasirinkę „Kermi“ Jūs turėsite kompetentingą partnerį optimalios šilumos ir patalpų mikroklimato srityje. Integruoti vandens ir elektros sprendimai iš vienų rankų užtikrins jaukumą, komfortą ir efektyvumą bei padės taupyti energiją. Net ir esant sudėtingesnėms konstrukcinėms sąlygoms senuose pastatuose, puikiai pritaikysite „Kermi“ šildymo ir patalpų mikroklimato sistemas. Nes komponentai yra ypač efektyvūs ir inovatyvūs net ir energetiškai atnaujinant esamus pastatus.

Funkcionalumo ir patrauklaus dizaino derinys

„Kermi“ gaminių funkcionalumas ir dizainas visada dera tarpusavyje. Kurdami visus gaminius mes kasdien siekiame sujungti šiuos du aspektus ir užtikrinti aukščiausią kokybę. Visų mūsų pastangų rezultatas – prizai ir apdovanojimai už inovatyvius technologinius sprendimus ir gaminių dizainą. Todėl galite pasikliauti „Kermi“ prekės ženklo gaminių ir sistemų kokybe, funkcionalumu bei dizainu.

„Kermi“ x optimizuota sistema

Patikima Jūsų partnerė šildymo klausimais nuo 1960 m.

Jau beveik 6 dešimtmečius „Kermi“ specializuojasi šilumos perdavimo sistemų srityje. Mūsų platus radiatorių ir paviršinio šildymo sistemų pasirinkimas leidžia mums nuolat pasiekti geriausių rezultatų energijos efektyvumo, ekologijos ir dizaino srityse. Unikalios inovatyvios „x2“ technologijos sukūrimas kartu su „therm-x2“ plokščiaisiais radiatoriais nustato standartą, kuris dėl patentuoto veikimo principo nuolat pasiekia geriausių rezultatų energijos efektyvumo ir komforto srityse. Pasirinkę „x-net“ paviršinio šildymo / vėsinimo sistemą iš itin didelio gaminių asortimento galėsite užtikrinti sklandų šilumos atidavimą ir didelį spinduliuojamos šilumos kiekį.

Pasirinkite vonios ir gyvenamųjų patalpų radiatorius iš didelio asortimento. Konvektoriai yra specialūs, itin galingi įtaisai, kuriuos naudojant greitai užtikrinama maloni šiluma patalpose su dideliais langais. Šildymo sienelės vertinamos dėl didelio kiekio išspinduliuojamos komfortiškos šilumos. Inovatyvūs, vandens ir elektros naudojimu pagrįsti „Kermi“ sprendimai padeda pasirūpinti sveika, ekologiška, jaukia šiluma, šviežiu, švariu oru ir aukščiausiu komfortu visuose namuose. Estetiškas „Kermi Decor“ radiatorių su apvaliais vamzdžiais dizainas suteikia naujų galimybių kurti gyvenamosios erdvės interjerą. Dėl individualios formos ir aukštos kokybės „Kermi“ išskirtinio dizaino radiatorius yra vertingas vonios ir gyvenamųjų patalpų interjero elementas. Dizainas skoningai įsilieja į modernią patalpų architektūrą. Daugybė modelių yra apdovanoti garsiais prizais už dizainą.