inside
Kermi therm-x2 Profil-K Flachheizkörper

„therm-x2® Profil“ Inovatyvi ateities technologija. Dėmesį traukiantis dizainas.

Be unikalios x2 technologijos, skirtos mažesnėms energijos sąnaudoms ir didesniam komfortui, modelyje „therm x2 Profil“ yra visi pažangios kokybės ir konstrukcijos požymiai, būdingi dabartinėms šildymo sistemoms. Nuo ypač kokybiškai padengto blizgaus viso radiatoriaus paviršiaus iki visiškai sumontuoto ventilių komplekto su gamykloje nustatytomis kvvertėmis pagal radiatoriaus galią.

 

Universali šildymo įranga su kokybės garantija.

  • Su energiją taupančia x2 technologija
  • Pastebima, profiliuota išorė
  • Platus dydžių ir spalvų spektras
  • Idealiai tinka naujai statybai ir vykdant atnaujinimą
Kermi therm-x2 Profil-K Flachheizkörper Bauhöhe 200
Kermi therm-x2 Profil-K

„therm-x2® Profil-K“

Šoninio pajungimo radiatorius „therm-x2 Profil“. Inovatyvi ateities technologija. Dėmesį traukiantis dizainas.

Pažangus šildymas modernia forma. Padengta blizgia danga, su viršutiniu ir šoniniu uždengimais. Pagrindinis aukštų „Kermi“ kokybės standartų modelis.

Aukšta šiluminė galia – būtent tai, ko reikia, kai įtekančio srauto temperatūra yra žema. Jautrus ir dinamiškas reguliavimas dėl nedidelio vandens kiekio. Universali x2 energiją taupanti technologija visoms patalpoms ir bet kokiems šilumos poreikiams.

Skirta visiems šilumos šaltiniams. Ar tai būtų skystas kuras, dujos ar centralizuota šildymo sistema. Ar saulės energija, o gal įprasta šildymo įranga. Net ir kondensaciniams įrenginiams. Ypač tinka su labai plonu dvieiliu modeliu „Typ 12“, kuriame yra mažas vandens kiekis, bet didelis šiluminis galingumas, ir kurio konstrukcinis gylis yra tik 64 mm, todėl nišos nėra būtinos.

Naujas 200 mm aukštis vietos kompromisams nepalieka.

Savaime suprantama, radiatoriams reikia erdvės, kad atiduotų savo šiluminę galią. Tačiau aukščio atžvilgiu ne visada yra pakankamai vietos. „Kermi“ 200 mm aukščio plokštieji radiatoriai parodo, kad pavyzdinis efektyvumas ir akį traukiantis dizainas nebūtinai turi būti aukštas. Jie idealiai tinka verandose, oranžerijose ir po palangėmis bei visur, kur dideli langai arba žemas cokolis nulemia architektūrinę išvaizdą.

Kermi therm-x2 Profil VPlus

„therm-x2® Profil-Vplus“

Išskirtinė galia, įspūdingas profilis: „therm-x2“ profiliniai radiatoriai „Vplus“

Taip šiandien atrodo pažangi šiluma. Viduje išskirtinė inovatyvi x2 technologija pastebimai mažesnėms energijos sąnaudoms ir didesniam komfortui kiekvienoje patalpoje. Išorėje aukšta „Kermi“ kokybė, pavyzdžiui, puikiai padengtas visas radiatoriaus paviršius. Pavyzdinis įvairiapusiškumas: platus dydžių ir spalvų spektras.

Nauji profiliniai radiatoriai „therm-x2 Vplus“ su centrine jungtimi sujungia geruosius „therm-x2“ technologijos privalumus su lanksčiomis pajungimo galimybėmis, kurių anksčiau nebuvo.

„therm-x2 Vplus“ privalumai:

  • Interjero kūrimo laisvė dėl pajungimo galimybių įvairovės
  • Paprastas keitimas renovuojant
  • Saugus, nesudėtingas montavimas dėl žinomų konstrukcinių dydžių ir jungčių matmenų
  • Laiko taupymas: visos jungtys gamykliškai sandarios
  • Išskirtinis lankstumas, kai statybos vietoje paskutinę minutę reikia pakeisti prijungimo tipą
  • Aukštas energetinis efektyvumas dėl inovatyvios „therm-x2“ technologijos

Prijungimo ir ventilių technologija