inside
Kermi therm-x2 Plan Flachheizkörper

„therm-x2® Plan“ Unikali, patrauklios išvaizdos energiją taupanti technologija.

Su savo lygiu, blizgiu dizainu „therm-x2 Plan-K / VM“ radiatorius ne tik išspinduliuoja pakankamai šilumos ir suteikia daugiau komforto bet kurioje patalpoje, bet ir harmoningai įsilieja į bet kokį interjerą. Visose apatinio pajungimo versijose yra integruotas termostatinis ventilis su pagal atitinkamą šiluminę galią gamykloje nustatytomis kv vertėmis. Tai ne tik papildomai sutaupo energijos, bet ir dažniausiai dėl to nereikia vietoje atlikti hidraulinio balansavimo.

 

Galia ir lygus dizainas.

  • Su energiją taupančia x2 technologija
  • Lygi priekinė panelė
  • Platus dydžių ir spalvų spektras
  • Idealiai tinka naujai statybai ir vykdant renovaciją
Kermi therm-x2 Plan-K Flachheizkörper unter Dachschräge

„therm-x2® Plan-K“

Apatinio pajungimo lygiaplokštis radiatorius „therm x2 Plan“. Aiškios, bet vis dėlto galingos linijos.

Lygi priekinė panelė, šoniniai uždengimai ir dekoratyvinės grotelės – tai priežastys, dėl kurių „Plan-Kompakt“ radiatorius užtikrintai įsilieja į bet kokios patalpos interjerą. Moderni šiluma geriausia forma. Blizgu ir aišku iki pat kraštų. Tinka visiems šilumos šaltiniams bei vieno ir dviejų vamzdžių sistemoms. Aukšta šiluminė galia, jautrus ir dinamiškas reguliavimas dėl mažo vandens kiekio. „Typ 12“ modelis, kurio konstrukcinis gylis tik 66 mm, optimaliai atitinka kondensacinių įrenginių reikalavimus. Optimali galia ir kartu mažas vandens kiekis.

Kaip ir visi „Kermi“ plokštieji radiatoriai, modeliai, kurių konstrukcinis aukštis 200 mm, yra pakankamai galingi.

Pavyzdžiui, dėl mažo vandens kiekio radiatorius greitai įkaista ir jis valdomas jautriu, dinamišku reguliatoriumi. Pavyzdinis energijos efektyvumas taip užtikrina visada aukštą šiluminį našumą. Net ir esant žemai įtekančio srauto temperatūrai. Todėl radiatoriai idealiai tinka visiems šilumos šaltiniams: skystam kurui, dujoms arba centralizuotam šildymui ir, žinoma, modernioms šildymo sistemoms su kondensaciniais įrenginiais, saulės kolektoriais arba šilumos siurbliais.

Kermi therm-x2 Plan-Ventil-Hygieneheizkörper

„therm-x2® Plan-V“, higieniniai radiatoriai

Švarus sprendimas specialiems poreikiams.

„Kermi Plan“ higieninis radiatorius neturi šoninių uždengimų ir konvekcinių lamelių. Greitas, lengvai prieinamas valymas ir mažiau dulkių patalpose – pagal specialius ligoninių higienos reikalavimus. Aukštos kokybės „Kermi“ danga yra atspari dezinfekavimo priemonių poveikiui, o kraštai uždengti apsauginiais profiliais.

Prijungimo ir ventilių technologija