inside
Kermi therm-x2 Line Flachheizkörper (horizontal)

„therm-x2® Line“ Toks gražus gali būti energijos taupymas.

Renkantis plokščiuosius radiatorius „Kermi therm-x2 Line“ modelis vietos kompromisams nepalieka. Platus skirtingų tipų ir konstrukcinių dydžių pasirinkimo spektras leis rasti tinkamą sprendimą kiekvienoje situacijoje. Maloniai nuteikiantis santūrus dizainas, elegantiškai grakšti forma – tai priežastys, dėl kurių „therm-x2 Line“ įsilieja į visas namų erdves ir į bet kokio stiliaus interjerą. Maksimalus šilumos perdavimas, trumpas įkaitimo laikas ir aukšta šilumos spinduliavimo galia per trumpą laiką visur sukuria malonų patalpų mikroklimatą su komfortiška aplinkos temperatūra. Prireikus galima įsigyti klasikinę šoninio ar apatinio pajungimo radiatoriaus versiją.

 

„Kermi therm-x2 Line“ plokštieji radiatoriai.

  • Patrauklus dizainas su smulkiai profiliuotu priekiu
  • Platus tipų ir dydžių spektras
  • Inovatyvi „therm-x2“ technologija
  • Ant jų galima montuoti šilumos daliklius
  • Pajungimo galimybių įvairovė
  • Nesudėtingas montavimas
Kermi therm-x2 Line-K Flachheizkörper - so schön kann Energiesparen sein

„therm-x2® Line-K“

Toks gražus gali būti energijos taupymas.

Pamirškite laikus, kai plokštieji radiatoriai buvo tik beformės prie sienos pritvirtintos dėžės. Su plokščiaisiais radiatoriais „therm-x2 Line“ dizainas ir funkcionalumas tampa vieniu. „therm-x2 Line“ būdingas požymis: subtilūs, smulkūs grioveliai priekyje stebuklingai sukuria ant radiatoriaus laikui nepavaldų dizainą. O vientisoje plokščiųjų radiatorių programoje rasite tinkamą dydį, atitinkantį bet kokius poreikius. 

Kaip ir visi „Kermi“ plokštieji radiatoriai, modeliai, kurių konstrukcinis aukštis 200 mm, yra pakankamai galingi.

Pavyzdžiui, dėl mažo vandens kiekio radiatorius greitai įkaista ir jis valdomas jautriu, dinamišku reguliatoriumi. Pavyzdinis energijos efektyvumas taip užtikrina visada aukštą šiluminį našumą. Net ir esant žemai įtekančio srauto temperatūrai. Todėl radiatoriai idealiai tinka visiems šilumos šaltiniams: skystam kurui, dujoms arba centralizuotam šildymui ir, žinoma, modernioms šildymo sistemoms su kondensaciniais įrenginiais, saulės kolektoriais arba šilumos siurbliais.

Tvirtinimas

Kermi therm-x2 Line-K/-V Hygieneheizkörper (horizontal)

„therm-x2® Line-K / -V Hygiene“

Švarus sprendimas specialiems poreikiams.

Sveikatos priežiūros paslaugų ir maisto perdirbimo pramonės srityje, o vis dažniau ir privačiuose namuose naudojami higieniniai radiatoriai. „Kermi therm-x2 Line“ higieniniai radiatoriai specialiai sukurti taip, kad būtų galima greitai ir lengvai juos išvalyti ir sukurti patalpų, kuriose būtų mažiau dulkių, mikroklimatą. Aukštos kokybės „Kermi“ danga yra atspari dezinfekavimo priemonių poveikiui, o kraštai uždengti apsauginiais profiliais. Prireikus galima įsigyti klasikinę šoninio ar apatinio pajungimo radiatoriaus versiją. 

Tvirtinimas