„Credo-Uno®Geriausias įvertinimas už formos bei kainos ir kokybės santykį.

Savo klasėje patrauklumo viršūnė – tai „Credo-Uno“. Lygiai „10“ už aukščiausios klasės dizainą ir toks pats aiškus „10“ už išskirtinę kainą. Puristinis, tiesių linijų dizainas, tiksliai atitinkantis aiškias modernaus vonios kambario formas. Nuoseklus ir nepakartojamas savo išore. Nuo vertikalaus stačiakampio formos profilio ir tiesių skersinių vamzdžių iki harmoningai derančių uždengimų dizaino radiatoriaus viršuje ir apačioje. V versijoje po skydu nepastebimai pasislepia planavimą palengvinanti 50 mm centrinė jungtis. Matoma yra tik tobulai integruota, į tiekiamą komplektaciją įeinanti termostatinė galvutė. Integruotas termostatinis ventilis užtikrina, kad būtų efektyviai taupoma energija ją reguliuojant ir palaikoma tinkama šildymo galia. Platus dydžių spektras ir ypatingi spalviniai variantai leis Jums individualiai priderinti prie savo interjero. (Nuotraukoje: „Credo-Uno-V“)

Modeliai

„Credo-Uno“ – įeinančio ir grįžtamojo srauto jungtys, tvirtinamos prie šone esančių vandentiekio vamzdžių.
„Credo-Uno-V“ – versija su integruotu vožtuvu, termostato galvute ir 50 mm-centrine jungtimi
Kermi Credo-Uno-E Design- und Badheizkörper im reinen Elektrobetrieb mit Elektro-Set FKS
„Credo-Uno-E“ – elektrinis radiatorius, kad visus metus turėtumėte nuo centralizuotos šildymo sistemos nepriklausančios šilumos. Galite rinktis iš šių „Elektro-Set“ rinkinių:
  • „Elektro-Set FKS“ (žr. nuotrauką)
  • „Elektro-Set WKS“
  • „Elektro-Set WFS“
  • „Elektro-Set WFC“
„Credo-Uno“ galima įsigyti ir su papildomu elektros režimu.Daugiau informacijos

Aksesuarai

Handtuchhaken verchromt für Kermi Credo-Uno Design- und Badheizkörper
Kabliukas rankšluosčiui
Handtuchbügel geschlossen verchromt für Kermi Credo-Uno Design- und Badheizkörper
Rankšluosčių kabykla

„x-link®

Sprendimas pasirinktiems dizaino radiatoriams su integruotu termostatiniu ventiliu: prijungimo mazgas visiškai paslepiamas už radiatoriaus sienelės.