inside

Radiatoriai

Kodėl „Kermi“ radiatoriai?

„Kermi“ radiatoriai paperka savo elegantišku dizainu ir aukštu energetiniu efektyvumu. Nesvarbu, ar tai svetainė, miegamasis, vaikų kambarys ar vonia: „Kermi“ – tai aukščiausia kokybė ir komfortiškas šilumos pojūtis visuose namuose.

„Kermi“ radiatoriai įtikina savo aukšta šilumine galia – idealu, kai įtekančio srauto temperatūra yra žemesnė. Mūsų naujos statybos ir renovacijos sprendimai dėl efektyvaus šilumos perdavimo ir optimizuotų spilduliavimo paviršių padės Jums aktyviai taupyti energiją neprarandant komforto.

Renkantis tinkamą radiatorių visada būdavo svarbu ne tik jo funkcijos, bet ir dizainas. Mūsų plačioje radiatorių pasiūloje, kuri apima plokščiuosius radiatorius, dizaino radiatorius ir rankšluosčių džiovintuvus, konvektorius ir šildymo sieneles, rasite sprendimą beveik kiekvienam būstui ir patalpai. Vertikalūs ar horizontalūs, klasikinė elegancija ar ypatingas dizainas – „Kermi“ radiatoriai suteikia visišką dizaino pasirinkimo laisvę ir leidžia sukurti bekompromisę patalpos koncepciją, visiškai atitinkančią Jūsų skonį.

 

„Kermi therm-x2“ radiatoriai – visame pasaulyje vieninteliai plokštieji radiatoriai su patentuota x2 technologija

Glaustai: „Kermi“ radiatoriai

Patentuota energijos taupymo technologija

Moderni, energiją taupanti šildymo sistema savo stipriąsias puses gali visiškai išnaudoti tik tada, kai jai tinkamai padeda radiatorius. Sukūrus „therm-x2“ radiatorių tai pavyko. Dėl unikalios x2 technologijos jis optimaliai dera su bet kokiu šilumos gamybos įrenginiu. „Kermi therm-x2“ energiją taupantis radiatorius nustato naujus standartus plokščiųjų radiatorių gamybos sektoriuje. 25 % trumpesnis įkaitimo laikas, iki 100 % daugiau išspinduliuojamos šilumos ir iki 11 % sutaupoma energijos – su „Kermi therm-x2“ radiatoriais Jūs investuojate į ekonomišką ateities technologiją.

Tinka (beveik) visada

„Kermi“ radiatorių asortimentas apima didelį skaičių skirtingo ilgio, aukščio ir šiluminės galios radiatorių. Todėl Jūs visada rasite radiatorių, idealiai atitinkantį Jūsų keliamus reikalavimus. Su 50 mm centriniu pajungimu „Kermi“ sukūrė standartą, kuris Jums suteiks visišką projektavimo ir apsisprendimo laisvę iki galo. Be to, klasikinis variantas su šoniniu pajungimu kairėje arba dešinėje daugelyje modelių taip pat galimas.

Elektrinis režimas

„Kermi“ dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai su papildomu elektriniu režimu gali būti naudojami jiems esant prijungtiems prie centralizuotos šildymo sistemos arba atskirai nuo jos. Papildomas elektrinis režimas yra idealus sprendimas pereinamaisiais laikotarpiais pavasarį ir rudenį. Dažnai centralizuotas šildymas jau (arba dar) veikia vasaros režimu, kai vis dar pasitaiko viena kita šalta diena ir būtent vonioje tai yra nemalonus dalykas. Elektriniai „Kermi“ dizaino radiatoriai arba rankšluosčiių džiovintuvai yra tobulas sprendimas visur, kur nėra centralizuotos šildymo sistemos.

Renovacija ir modernizavimas

Seni radiatoriai yra tikri energijos valgytojai ir, pvz., dėl kalkių nuosėdų jie nepasiekia savo visos galios, o energijos suvartojimas išlieka toks pats. Be to, kalbant apie šilumos reguliavimą ir komfortą pasenusios šildymo sistemos aiškiai veikia nuostolingai. Susipažinkite su „Kermi“ modernizavimo vadovu ir sužinokite, kaip paprasta pakeisti Jūsų senus radiatorius.

Idealus prijungimas su „x-link“ / „x-link plus“

Idealus dizaino radiatoriaus prijungimas prie grindinio šildymo sistemos.  Su „x-link“ prijungimo mazgas per rankšluosčių džiovintuvą lengvai sujungiama grindinio šildymo sistema su esamu radiatorių tinklu. Be elektros maitinimo ir apsunkinančių statybų bei nedarant jokio poveikio šildymo apytakos rato reguliavimo sistemai. Idealus sprendimas didesniam komfortui vonioje. Nauja prijungimo mazgas „x-link plus“ išplečia pasiūlymo apimtį. Dabar galima derinti ir radiatorius be ventilio su grindinio šildymo sistema. Ideali išvaizda, nes jų visiškai nesimato.

Išmani reguliavimo sistema

Šildymas su „Kermi“ taip pat reiškia išmanų šilumos reguliavimą. Komforto ir energijos valdymo sistema „x-center base“ yra centrinė Jūsų namų „Smart Home“ sistemos stotelė. Ar tai Jūsų rankšluosčių džiovintuvo elektrinis kaitinimo elementas, šilumos siurblys, grindų šildymo sistema ar radiatorius – viską galima patogiai sureguliuoti ir valdyti nuotoliniu būdu per kompiuterį arba planšetinį kompiuterį. Kontroliuokite atskirų kambarių mikroklimatą bet kada ir kur tik norite. 

Radiatoriaus pasirinkimas: į tai reikėtų atkreipti dėmesį

Norintys, kad viskas būtų skoninga, interjerą įrenginėja labai kruopščiai. Derėti turi viskas: spalvos, šviesa, baldai. Svarbus dalykas, kurio šiuo atveju nereikėtų pamiršti, yra radiatoriai. Tai yra interjero elementai, kurie Jūsų asmeninę atmosferą kuria ilgiausiai. Todėl „Kermi“ siūlo didelį aukštos kokybės įvairių tipų ir matmenų radiatorių asortimentą. Visiškai nesvarbu, ar Jūs pirmenybę teikiate santūriai harmonijai, o gal norite pridėti ryškių akcentų – „Kermi“ pasiūlys tvarumo principus atitinkančią energijos taupymo įrangą ir idealų kainos ir kokybės santykį.

Spinduliuojantis dizainas

Iš meilės idealioms formoms. Paprastas aiškumas arba ekstravagantiškas šiluminis skulptūriškumas. „Kermi“ dizaino radiatoriai, tokie kaip „Tabeo“, „Diveo“ arba „Casteo“, yra daug kartų apdovanoti už jų inovatyvų ir universalų dizainą garsiuose „Design-Awards“ apdovanojimuose.

Išskirtinė kokybė

Visų gaminių ir paslaugų kokybei teikiama didžiausia pirmenybė. Pradedant produkto sukūrimu ir medžiagų pasirinkimu bei rimtais bandymais ir baigiant griežta galutine kontrole. Kokybės garantiją užtikrina tarptautinis kokybės ženklas bei garantuoja bekompromisė kokybės užtikrinimo sistema.

Tikros inovacijos

Ar revoliucinė energiją taupanti šilumos paskirstymo technologija, ar apdovanotos unikalios daugiafunkcinės dizaino idėjos – „Kermi“ įmonėje inovacijos yra tradicija. Čia nuolat vykdomas optimizavimo procesas pradedant nuo kūrimo iki sumontavimo. Tai yra tarsi varomoji jėga naujų iššūkių sprendimui rasti. Mes siekiame, kad šiluma ir komfortas Jums visada sukeltų jaudinančiai malonius jausmus.

Tinkamas šiluminis našumas

Kuo didesnis radiatoriaus paviršius, tuo didesnė šiluminė galia – žinoma, siejant su patalpos dydžiu. Jei šilumos poreikis yra pakankamai didelis, reikėtų rinktis didelio paviršiaus ploto arba dvigubus modelius, pvz., „Credo-Duo“, „Duett“ arba „Kermi Decor“. Jei Jums svarbu, kad rankšluosčiai būtų šilti, bet kuris „Kermi“ radiatorius tam bus idealus sprendimas ir šilumos šaltinis. Žinotina: visada galėsite kontroliuoti šildymo išlaidas, nes visi „Kermi“ modeliai tiekiami su integruotu termostatiniu ventiliu, kurio parametrai sureguliuoti gamykliškai. To ir reikia veiksmingai energijos taupymo kontrolei.

Radiatorių ir jų prijungimų tipai

„Kermi“ sukūrė standartinę 50 mm centrinę jungtį, kuri Jums suteiks visišką projektavimo ir apsisprendimo laisvę iki pabaigos. Beveik visų modelių jungtys visiškai pasislepia po dangteliu. Taip pat ir klasikinis variantas su šoniniu pajungimu kairėje arba dešinėje daugelyje modelių yra galimas.

Minimalus 150 mm atstumas tarp apatinio radiatoriaus krašto ir grindų bei jungties aukštis yra labai svarbūs harmoningai išvaizdai. Todėl pavyzdžiui yra suteikta galimybė rankšluosčių džiovintuvą pritvirtinti ir prie viršutinio dušo kabinos, veidrodžio spintelės krašto arba durų staktos. Jei prie pat nėra atitinkamų atskaitos linijų, reikėtų orientuotis į patalpos aukštį ir pasirinkti centrinę radiatoriaus poziciją. Čia svarbūs funkcionalumo aspektai, pvz., patogumas pasiekti rankšluostį.

Kai kurie „Kermi“ rankšluosčių džiovintuvai turi galimybę dėka „Kermi“ prijungimo mazgo„x-link“ ir „x-link plus“ būti sujungti su „Kermi“ grindinio šildymo sistema „x-net“. Šis prijungimo mazgas montuojamas tiesiogiai prie rankšluosčių džiovintuvo ir visiškai paslepiamas po dangteliu. Idealiai kontroliuojamas komfortas be trukdančių jungčių dežučių, be įjungimo į tinklą ir apsunkinančių statybos darbų.

„Kermi“ renovacijos sprendimai

Remontas, renovacija, modernizavimas – „Kermi“ ir čia siūlo įvairias sprendimų galimybes. Jokios kitos pastatų atnaujinimo priemonės atskirai nėra tokios veiksmingos kaip visos šildymo sistemos modernizavimas. Tai verta daryti, nes pastebimai sumažėja energijos išlaidos ir teršalų emisija. Be to, šilumos siurbliai, kondensacinė technika ir saulės kolektoriai yra ekonomiškos šilumos gamybos ateitis. Tačiau nauja šildymo sistema atsipirktų dar greičiau, jei būtų naudojami ir nauji galingi radiatoriai. Dėl „Kermi“ radiatorių tokių pačių jungčių matmenų senuosius pakeisti labai paprasta.