inside
Kermi Verteo Plan Flachheizkörper (vertikal)

„Kermi Verteo“ Grakšti šildymo technika, kuri taupo erdvę ir energiją.

Vietą taupantis sprendimas harmoningai integruoti į erdvę. Itin lygi priekinė panelė arba dėmesį traukianti profiliuota išorė. Su išskirtinai pažangia x2 technologija. Gali prisitaikyti prie individualių šilumos poreikių ir pasižymi universalumu. Šiluminė galia 650–3636 W. Dabar siūlome 6 skirtingus konstrukcinius aukščius ir 6 skirtingus ilgius.

 

Komfortas modernia forma.

  • Su energiją taupančia x2 technologija
  • Grakščios vertikalios formos
  • Lygi priekinė panelė arba akį traukianti profiliuota išorė
  • Platus dydžių ir spalvų spektras
Kermi Verteo Line Flachheizkörper - schlank & energiesparend

Modeliai

Kermi Verteo Profil Flachheizkörper - schlank & energiesparend

„Verteo® Profil“

Grakšti šildymo technika, kuri taupo erdvę ir energiją.

Pažangus šildymas modernia forma. Vietą taupantis sprendimas harmoningai integruoti į erdvę. Dėmesį patraukianti, profiliuota išorė. Su išskirtinai pažangia X2 technologija mažesnėms energijos sąnaudoms ir didesniam patogumui. Gali prisitaikyti prie individualių šilumos poreikių ir pasižymi universalumu. Įvairių konstrukcinių aukščių ir ilgių. Pasirinktinai galima įsigyti „Kermi“ ventilinį prijungimo mazgą ir praktišką rankšluosčių kabyklą.

Kermi Verteo Plan Flachheizkörper (vertikal) in Büroumgebung

„Verteo® Plan“

Pažangus šildymas modernia forma.

Vietą taupantis sprendimas harmoningai integruoti į erdvę. Itin lygi priekinė panelė. Su išskirtinai pažangia x2 technologija mažesnėms energijos sąnaudoms ir didesniam patogumui. Gali prisitaikyti prie individualių šilumos poreikių ir pasižymi universalumu. Įvairių konstrukcinių aukščių ir ilgių. Pasirinktinai galima įsigyti „Kermi“ ventilinį prijungimo mazgą ir praktišką rankšluosčių kabyklą.

Kermi Verteo Line Flachheizkörper - schlank & energiesparend

„Verteo® Line“

Visiems, kuriems reikia didesnio energetinio efektyvumo.

„Verteo Line“ randa vietos ten, kur atrodo radiatoriui jos nėra. Tai yra vietą taupantis, harmoningai į erdvę įsiliejantis sprendimas, tobulas variantas aukštose patalpose, idealus sprendimas mažuose kambariuose, kur standartinį radiatorių pritaikyti yra mažai galimybių. Vertikalus modelis ir smulkiai profiliuota priekinė panelė pabrėžia grakštų radiatoriaus charakterį. „Verteo Line“ dėl savo unikalios x2 technologijos užtikrina mažesnes energijos sąnaudas ir didesnį komfortą bei idealiai tinka visiems šilumos šaltiniams, taip pat ir modernioms šildymo sistemoms, kurių įtekančio srauto temperatūra yra žema, pvz., saulės kolektoriai arba šilumos siurbliai. 

Tvirtinimas

„x-link® plus“

Baltos arba chromo spalvos prijungimo mazgas su uždengimo panele puikiai tinka rankšluosčių džiovintuvų su 50 mm atstumu tarp ašių prijungimui.