inside
„Kermi“ plokštieji radiatoriai „therm-x2 Plan“

„Kermi therm-x2® Plan“ Elegantiškas, laikui pavaldaus dizaino plokščiasis radiatorius.

Lygaus dizaino lygiaplokštis radiatorius „therm-x2“ ne tik išspinduliuoja pakankamai malonios šilumos ir suteikia daugiau komforto bet kurioje patalpoje, bet ir harmoningai įsilieja į bet kokį interjerą. Apatinio pajungimo radiatoriuose įmontuotas vožtuvas nustatytas gamykloje atitinkamai šiluminei galiai. Taip ne tik papildomai sutaupoma energijos, bet dažniausiai dėl to nereikia vietoje atlikti hidraulinio balansavimo.

„Kermi“ plokštieji radiatoriai „x2 inside“
„Kermi“ plokštieji radiatoriai „therm-x2 Plan“

„therm-x2 Plan“ privalumai Jums

 • Našumas ir lygus dizainas
 • Su energiją taupančia „x2“ technologija
 • Lygus priekinis dangtis
 • Standartinis viršutinis dangtis ir šoninė apdaila
 • Platus dydžių ir spalvų spektras
 • Idealiai tinka vykdant naujos statybos ir renovacijos projektus
 • Visiems šilumos šaltiniams: skystojo, dujinio kuro arba centralizuotojo šildymo sistemoms, naudojant saulės energijos arba kondensacinės įrangos technologijas
 • Greitas visos programos gaminių pristatymas
 • Galima montuoti šilumos skaitiklius
 • Taip pat galimas konstrukcinis aukštis 200

Modeliai

„Kermi“ šoninio pajungimo plokštieji radiatoriai „therm-x2 Plan“ su lygia fasadine dalimi

„therm-x2® Plan-K“ šoninio pajungimo radiatoriai

Šoninio pajungimo radiatoriai

Bazinis variantas su lygia fasadine dalimi, šoniniais aptaisais ir dekoratyviniu dangčiu. Su keturiomis jungtimis šone, taikant įvairiapusiško prijungimo galimybes, radiatorių galima integruoti į kiekvieną patalpą. Tinka naudoti su visais šilumos šaltiniais ir įvairiapusiškai naudoti vienvamzdėse bei dvivamzdėse sistemose . Didelis šildymo našumas, reguliavimo jautrumas ir dinamiškumas dėl mažos vandens talpos.

12 tipo modelio konstrukcinis gylis yra tik 66 mm ir optimaliai pritaikytas pagal kondensacinei įrangai keliamus reikalavimus. Optimalus našumas ir tuo mačiu maža vandens talpa.

 • Su šoninėmis jungtimis
 • Pajungimo galimybių įvairovė
Kermi plokštieji radiatoriai „therm-x2 Plan-Kompakt“ renovacijos darbams

„therm-x2® Plan-K“ renovaciniai radiatoriai

Renovaciniai radiatoriai – sprendimas renovuojant pastatus

Specialiai pritaikyti renovacijai. Keli montavimo žingsniai ir jokių specialių priedų. Plokščiasis radiatorius, kuris pagamintas laikantis dažniausiai pasitaikančių 500 mm ir 900 mm atstumų tarp jungčių centrų. Greitam, racionaliam senų, pagal DIN standartus pagamintų radiatorių keitimui. Nekeičiant vamzdžių jungčių, nevykdant remonto darbų. Jei taikomi kitokie atstumai tarp jungčių centrų: naudojant „Kermi Adapter-KD“ adapterį šoninio pajungimo radiatoriams jungtis paruošiama prijungti prie esamo vamzdynų tinklo išlyginant atstumų tarp jungčių centrų skirtumus.

 • Greitas radiatorių keitimas dėl tiksliai atitinkančių senų, pagal DIN standartus pagamintų radiatorių atstumų tarp jungčių centrų.
 • 500 mm ir 900 mm atstumas tarp jungčių centrų
 • Paprasta, švaru, racionalu
 • Keli montavimo veiksmai nenaudojant jokių priedų
 • Galima atsiimti iš sandėlio

Pajauskite malonią šilumą: „Kermi therm-x2 Plan“ renovaciniai radiatoriai – tai greitas, lankstus ir svarbiausia nesudėtingas sprendimas keičiant radiatorius. Tiksliai priderinti pagal DIN standartą, šie radiatoriai gali būti naudojami įgyvendinant 90 % renovacijos projektų.

„Kermi“ plokštieji renovaciniai radiatoriai „therm-x2 Plan-K“, su standartiniu 500 ir 900 mm atstumu tarp jungčių centrų
Kermi Flachheizkörper therm-x2 Plan Ventilheizkörper spart nicht nur Energie sonder auch meist den hydraulischen Abgleich

„therm-x2® Plan-V“ apatinio pajungimo radiatoriai

Apatinio pajungimo radiatoriai su nustatytu vožtuvu

„Kermi“ apatinio pajungimo radiatorius prijungiamas apatinėje dalyje. Vožtuvo įdėklas su nustatytomis kv vertėmis yra integruotas naudojant iš gamyklos tiekiamą vožtuvo variantą.

 • Integruotas vožtuvo įdėklas , tiekiamas iš gamyklos su nustatytomis kv vertėmis
„Kermi“ lygiaplokščiai radiatoriai „therm-x2 Vplus“

„therm-x2® Plan-Vplus“

Lanksčiai naudojamas apatinio pajungimo radiatorius

Lygaus dizaino radiatorių galima harmoningai integruoti į beveik visas patalpas. Su „therm-x2 Plan-Vplus“ galima realizuoti beveik visus prijungimo būdus. Optimaliai lanksčiam planavimui ir greitam bei saugiam montavimui.

 • Interjero kūrimo laisvė dėl pajungimo galimybių įvairovės
 • Paprastas keitimas renovuojant
 • Saugus, nesudėtingas montavimas dėl žinomų konstrukcinių dydžių ir jungčių matmenų
 • Radiatoriaus modelį ir matmenis galima laisvai pasirinkti net ir po to, kai įrengiamas vamzdynas
 • Laiko taupymas: visos jungtys gamykliškai sandarios
 • Išskirtinis lankstumas, kai statybos vietoje paskutinę minutę reikia pakeisti prijungimo būdą
 • Aukštas energijos efektyvumas dėl inovatyvios „therm-x2“ technologijos
 • Integruotas vožtuvo įdėklas su gamykloje nustatytomis kv vertėmis

Vienas radiatorius – visos galimybės: su „therm-x2 Vplus“ galite realizuoti beveik visus prijungimo būdus. Standartinis gaminio variantas tiekiamas su vožtuvu dešinėje ir be papildomo antkainio – taip pat su vožtuvu kairėje.

„Kermi“ plokštieji radiatoriai „therm-x2 Plan-Vplus“, kuriuos galima prijungti beveik visais prijungimo būdais

Anschlussmöglichkeiten des Vplus am Beispiel therm-x2 Line

„Kermi“ plokštieji higieniniai radiatoriai „therm-x2 Plan-K“ / „therm-x2 Plan-V“ / „therm-x2 Plan-Vplus“ – mažesnei dulkių koncentracijai ore užtikrinti

„therm-x2® Plan-K“ / „therm-x2® Plan-V“ / „therm-x2® Plan-Vplus Hygiene“

Higienos reikalavimų atitikčiai

„Kermi Plan“ higieninis radiatorius neturi šoninio aptaiso ir konvektorių. Greitas, lengvai prieinamas valymas ir mažiau dulkių patalpose – pagal specialius ligoninių higienos reikalavimus. Aukštos kokybės „Kermi“ danga yra atspari dezinfekavimo priemonių poveikiui, o kraštai uždengti apsauginiais profiliais.

 • Be konvektorių
 • Paprastas radiatoriaus valymas
 • Patalpoms, kurioms keliami itin griežti higienos reikalavimai
 • Sprendimas dulkių koncentracijai patalpose mažinti 

„Plan“ higieninis radiatorius: švarus, specialius higienos reikalavimus atitinkantis sprendimas. Greitai ir paprastai valomas. Geriausias sprendimas dulkių koncentracijai patalpose mažinti ir alergiškiems žmonėms.

„Kermi“ plokštieji radiatoriai „therm-x2 Plan-K“ / „therm-x2 Plan-V“ / „therm-x2 Plan-Vplus Hygiene“ be šoninės apdailos ir konvektorių

Techninė informacija

 
Konstrukciniai aukščiai 200–959 mm
Konstrukciniai ilgiai 400–3005 mm
Konstrukciniai gyliai 61–157 mm
Šiluminė galia 75/65–20 °C 407–9655 W
   

kiti privalumai

„Kermi“ spinduliavimo ekranas iki 80 % sumažina išorei atiduodamos šilumos nuostolius

„Kermi“ spinduliavimo ekranas. Puikiai tinka naudoti pastatuose su dideliais langais. Sumažinkite į išorę atiduodamos šilumos nuostolius iki 80 %. Paprasta sumontuoti prie visų „Kermi“ plokščiųjų radiatorių.

„Kermi therm-x2 Plan“, konstrukcinis aukštis 200

Konstrukcinis aukštis 200. „Kermi Plan“ plokštieji radiatoriai, kurių konstrukcinis aukštis yra 200, idealiai tinkami naudoti verandose, žiemos soduose ir po palangėmis. Ir žinoma visuose architektūriniuose statiniuose su dideliais langais arba žemais pamatais.

„Kermi therm-x2 Plan“, konstrukcinis aukštis 750

Konstrukcinis aukštis 750. „therm-x2 Plan“ asortimentas buvo papildytas gaminiais, kurių konstrukcinis aukštis yra 750 mm. Tai – griežčiausius reikalavimus atitinkantis ir kiekvienoje montavimo situacijoje tinkamas, idealiai energiją taupantis radiatorius.