inside
Kermi therm-x2 Heizkörper

Kodėl reikia rinktis energiją taupančius radiatorius „therm-x2“?

Illustration Kermi therm-x2 Technik - der Energiespar-Heizkörper

„therm-x2“ energiją taupantis radiatorius, pasižymėdamas įvairiais išskirtiniais privalumais, nustato naujus standartus plokščiųjų radiatorių gamybos sektoriuje. Su iki 25 % trumpesniu radiatoriaus įkaitimo laiku, iki 100 % daugiau malonios spinduliuojamos šilumos ir pastebimu Energijos taupymo potencialu, siekiančiu iki 11 %, „therm-x2“ nuosekliai siekia ekonomiško šilumos perdavimo.

Iki 25 % trumpesnis radiatoriaus įkaitimo laikas. Dėl priverstinio šilumnešio tekėjimo sutrumpėja kaitinimo ciklas, eksploatavimo trukmė ir greičiau užsidaro vožtuvas.

Inovatyvi ir patentuota x2 technologija.

Energiją taupančio radiatoriaus „therm-x2“ sėkmės pagrindas yra naujas nuosekliai tekančio srauto x2 principas. Jeigu anksčiau visos plokščiųjų radiatorių plokštės kaisdavo vienu metu, tai x2 veikimo principo atveju įeinantis srautas pirmiausiai patenka į priekinę panelę. Eksploatuojant įprastu režimu šios šilumos pakanka, o galinė panelė veikia tik kaip skydas. Tik pradėjus didėti galios poreikiams, ji padeda greitai įšildyti patalpą su didele konvekcine galia.

Dėl didesnio temperatūrų skirtumo tarp tiekimo ir grįžtamojo srautų paskirstant bei generuojant padidėja energetinis efektyvumas ir sumažėja nuostoliai.

Illustration Kermi therm-x2 Heizkörper: Serielle Durchströmung

Aukščiausiam energijos vartojimo efektyvumui. Ir maksimaliam komfortui.

Illustration Strahlungswärme Kermi therm-x2 Heizkörper

Kvalifikuotų specilistų atlikti nepriklausomi tyrimai rodo, kad laipsniškas plokščiųjų radiatorių „therm-x2“ įšilimas yra ne tik iki šiol nepasiekto energetinio veiksmingumo lygio ir, lyginant su įprastais plokščiaisiais radiatoriais, žymaus energijos sutaupymo pagrindas, bet ir tuo pačiu metu užtikrina didžiausią galimą šiluminį komfortą. Šilumos jutimas stipriai priklauso nuo atitinkamo radiatoriaus šilumos spinduliavimo savybių: nors patalpos temperatūra būtų tinkama, tačiau radiatorius spinduliuotų tik nedidelį kiekį šilumos, mums subjektyviai atrodytų, jog patalpoje per vėsu. Taip nutikti neleidžia energiją taupantis radiatorius „therm-x2“, kurio priekinės panelės vidurinės dalies paviršiaus temperatūra yra stipriai aukštesnė: tokiu būdu jis išspinduliuoja iki 100 % daugiau šilumos ir taip užtikrina, kad šiluma visada būtų komfortiška.

Energijos taupymas Taip taupu. Orientuota į ateitį.

Šildymo sistema, tokia kaip „Kermi x-optimiert“, suprojektuota taip, kad energijos efektyvumas būtų optimalus, gali pilnai išnaudoti savo energetinius privalumus tik tada, kai ir šilumos perdavimas vyksta taupiai. Su „therm-x2“ energiją taupančiu radiatoriumi aukštas moderniojo šilumos tiekimo veiksmingumas išlaikomas net ir jos perdavimo metu. O su inovatyvia x2 technologija žengiamas netgi dar vienas reikšmingas žingnis į priekį: ji pastebimai sumažina energijos suvartojimą perdavimo metu iki 11 %! Kai suvokiame, kad 75 % namams reikalingos energijos tenka šildymui, atsiveria didžiulis taupymo potencialas šioje srityje.

Lyginant su įprastais plokščiaisiais radiatoriais, naudojant „therm-x2“ energiją taupančius radiatorius, per metus galima sutaupyti, pvz., senos statybos name daugiau kaip 6000 kilovatvalandžių. Su šia energija galima būtų iškepti 6000 pyragų, 15 600 000 kartų nusikirpti su elektrine plaukų kirpimo mašinėle, 6270 kartų pasinaudoti skalbimo mašina arba 42 metus eksploatuoti šaldytuvą. O jeigu visuose Vokietijos 14,5 mln. namų, kuriuose gyvena viena arba dvi šeimos, būtų įrengta inovatyvi x2 technologija, per metus būtų galima sutaupyti daugiau kaip 9 milijardus litrų skystojo kuro! Vien CO2 emisija per metus sumažėtų 24 milijonais tonų.

Dėl šio didžiulio taupymo potencialo „therm-x2“ yra labai svarbus į ateitiį orientuotos šildymos sistemos elementas. Taip su nedidelėmis investicijomis galima labai daug pasiekti jūsų pačių ir aplinkos labui.

Išskirtinis energiją taupantis radiatorius Toks puikus. Ir toks įvairiapusis.

Nuo pat pradžių inovatyvi x2 technologija patraukė montuotojų ir vartotojų dėmesį. Dabar „Kermi therm-x2“ plokščiųjų radiatorių sėkmės istorija tęsiasi – garsių „PLUS X AWARD“ apdovanojimų komisija gaminių liniją už išskirtines savybes apdovanojo „PLUS X AWARD 2012“ prizu ir papildomai už funkcionalumą, ekologiją ir kokybę skyrė „Geriausio metų gaminio 2012“ įvertinimą. Šalia įspūdingo energijos efektyvumo nemažiau svarbus buvo „therm-x2“ gaminių grupės įvairiapusiškumas, padaręs vertinimo komisijai ypač didelį įspūdį.

Ar naudosite šilumos siurblius, ar saulės kolektorius, ar kondensacinius įrenginius – „therm-x2“ energiją taupantys radiatoriai yra teisingas pasirinkimas bet kokiu atveju, kai kalbame apie puikų šiluminį komfortą, susijusį su aukščiausiu efektyvumo laipsniu. Jis dera su bet kokiu šilumos šaltiniu ir vien šilumos perdavimo metu sutaupo iki 11 % energijos. Dėl to „therm-x2“ radiatorius yra stiprus „Kermi x-optimiert“ šildymo sistemos komponentas.

Tiek sutaupysite su „therm-x2“

Pirmasis ir visame pasaulyje vienintelis plokščiasis radiatorius su nuosekliai tekančiu srautu, kuris sutaupo iki 11 % energijos ir tuo pačiu metu užtikrina 100 % komfortą.

Vaizdo įrašai

„Kermi therm-x2“ technologija

Visų svarbių energijos taupymo galimybių išnaudojimas tampa vis labiau privalomas. Todėl šilumos siurbliai, kondensacinė technika, saulės kolektoriai ir t. t. yra ekonomiškos šilumos gamybos ateitis. Unikalūs, inovatyvūs radiatoriai pirmiausiai suteikia Jums galimybę net ir šilumos perdavimo metu sutaupyti energijos reikšmingai ir veiksmingai: „therm-x2“ yra vienintelis pasaulyje radiatorius su patentuota x2 technologija. Jis optimaliai dera su bet kokiu šilumos šaltiniu ir vien šilumos perdavimo metu papildomai sutaupo iki 11 % energijos. Tuo būdu tobulai užbaigiama energijos taupymo grandinė.

Skrydis per „Kermi therm-x2“

Skrydis per radiatorių. Paaiškinimas, kaip veikia inovatyvi x2 technologija „Kermi“ plokščiajame radiatoriuje.

Kermi therm-x2

„Kermi therm-x2 Comic“