inside

„Kermi“ plokštieji radiatoriai

Plokštieji radiatoriai „Kermi therm-x2“

Su modernia, patentuota „x2“ technologija energija taupantis radiatorius „therm-x2“ yra lyderis šiame rinkos segmente. Dėl serijinio srauto pro radiatoriaus plokštes, lyginant su tradiciniais radiatoriais, sutaupoma iki 11 % daugiau energijos ir gaunama iki 100 % daugiau jaukios spinduliuojamosios šilumos , o jo pašilimo laikas yra iki 25 % trumpesnis. Kitas didelis privalumas: puikių savybių „therm-x2“ idealiai veikia su moderniais šilumos generatoriais ir ypač su šilumos siurbliais.

 • Trys patrauklių optinių savybių paviršiai
 • Su energiją taupančia „x2“ technologija
 • Visiems šilumos šaltiniams: skystojo, dujinio kuro arba centralizuotojo šildymo sistemoms, naudojant saulės energijos arba kondensacinės įrangos technologijas
 • Platus dydžių ir spalvų spektras
 • Idealiai tinka vykdant naujos statybos ir renovacijos projektus
 • Standartinis viršutinis dangtis ir šoninė apdaila
 • Greitas visos programos gaminių pristatymas

 

Plokštieji radiatoriai „Kermi therm-x2“

Plokštieji radiatoriai „therm-x2“

 • Energiją taupanti „x2“ technologija
 • Įvairios fasadinės dalys: „Profil“, „Plan“ arba „Line“
 • Didelė interjero kūrimo laisvė dėl įvairių pajungimo galimybių
 • Paprastas keitimas renovuojant

„x2“ technologija – kiekviename „Kermi“ plokščiajame radiatoriuje

Pagal patentuotą originalią „x2“ technologiją pagaminti tik „Kermi“ plokštieji radiatoriai. Genialus atradimas: priešingai nei vienu metu šildomos abi tradicinių radiatorių plokštės, naudojant „x2“ technologiją tiekiamas serijinis srautas. Pirmiausia greitai iki malonios temperatūros įšyla priekinė, kuri užtikrina maksimalų jaukumą. Dėl mažesnės už jos esančios plokštės temperatūros sumažėja lauko sienai atiduodamos šilumos nuostoliai. Plokštieji radiatoriai su „x2“ technologija pritaikyti naudoti su visais šilumos šaltiniais ir visada veikia efektyviai – skystojo, dujinio kuro, centralizuotojo šildymo sistemose bei naudojant saulės energijos arba kondensacinės įrangos technologijas.

daugiau informacijos apie „x2“ technologiją

Serijinis „therm-x2“ srautas

Didelis pasirinkimas pagal kiekvieną montavimo situaciją ir reikalavimus

 • „therm-x2 Profil“: įspūdinga, profiliuota išvaizda
 • „therm-x2 Plan“: plokščias, visada madingas dizainas
 • „therm-x2 Line“: su smulkiai profiliuotu priekiniu dangčiu
 • „Verteo“: vietą taupantis, siauras ir aukštas sprendimas

Tokios pasirinkimo galimybės yra tik pas „Kermi“: įvairaus dizaino radiatorių fasadai, renovaciniai radiatoriai greitam senų, pagal DIN standartą gamintų radiatorių pakeitimui, higieniniai radiatoriai, su kuriais patalpos ore beveik nėra dulkių, trumpos, ilgos, žemos, aukštos konstrukcijos variantai ir t. t. Iš viso galite rinktis 26.572 variantų ir 240 bazinių spalvų gaminius.

„Kermi“ radiatoriai „therm-x2“

„Kermi“ plokščiųjų radiatorių spalvos

Savaime suprantama, kad didžioji mūsų radiatorių dalis yra nudažyti klasikine „Kermi“ balta spalva (RAL 9016). Plokštieji radiatoriai gali, bet neprivalo būti balti! Žaiskite spalvomis ir pasirinkite mėgstamiausios spalvos radiatorius.

Pas mus galite pasirinkti iš didelės spalvų paletės. Čia rasite ne vien tik baltą spalvą ir svarbiausių santechninės įrangos spalvų gamą, bet taip pat pasisemsite ypatingo įkvėpimo iš specialiojo leidimo „Kermi“ spalvų paletės. Šiuolaikiška ir dera su modernaus gyvenimo stiliaus tendencijomis. Pavyzdžiui, „Edition Soft“ kolekcija su visiškai matiniais, šilką primenančiais paviršiais. Arba „Edition Nature“ kolekcija su gaiviais, išraiškingais gamtos atspalviais. Jei „Edition Ethno“ kolekcija orientuota į šiltus, sodžius egzotinių kultūrų atspalvius, „Edition Metallic“ kolekcijoje rasite gyvybingus paviršius su žėrinčiais penktojo dešimtmečio akcentais. Galima pasirinkti ne tik šiame spalvų asortimente esančias dangų spalvas, tačiau taip pat ir bet kurią dažų spalvą iš RAL CLASSIC asortimento. Jūs visada galite pasikliauti aukštos kokybės, ilgai tarnaujančiu paviršiumi.

daugiau informacijos apie „Kermi“ spalvų koncepciją

„Kermi“ plokščiasis metalizuotos sidabrinės cirkonio spalvos radiatorius „Verteo Line“

Plokštieji radiatoriai – su specialius reikalavimus atitinkančiomis dangomis

 • Nuo korozijos apsauganti danga
  Drėgnose privačių ir viešųjų pastatų dušų arba tualetų ar pisuarų zonose radiatorių dangai taikomi mažesni reikalavimai nei patalpose su agresyvia ir / arba drėgna atmosfera naudojamiems radiatoriams. Jei tokiose vietose naudojami radiatoriai turi būti geriau apsaugomi, tuomet pakanka, kad jie būtų padengti DIN 55 900 standartą atitinkančia danga. Vis dėl to, ypatingi reikalavimai keliami ne tik apsaugai, tačiau taip pat ir dangos išvaizdai bei haptinėms savybėms. „Kermi“ siūlo nebrangią antikorozinę dangą. Pagal „Kermi“ dažymo koncepciją, taikant aukštus „Kermi“ kokybės standarto reikalavimus, danga gali būti padengiama milteliniu būdu. Minėtomis sąlygomis antikorozine danga padengti gaminiai užtikrina geriausią apsaugą nuo korozijos ir gera gaminių išvaizda.
 • Karštasis cinkavimas
  Patalpose su agresyvia ir / arba drėgna atmosfera, pvz., verslo įmonėse – skerdyklose, saunose, baseinuose arba netoli jūros, kur ore yra didelė druskų koncentracija, keliami specialūs reikalavimai radiatorių dangai. Tas pats taikoma ir patalpoms, kurios reguliariai drėgnai valomos naudojant aukšto slėgio valymo įrangą. Taikant karštojo cinkavimo metodą užtikrinama geriausia apsauga nuo korozijos. Po karštojo cinkavimo gaunamas nelygus paviršius. Todėl po to gaminiai dengiami baltos RAL 9016 spalvos struktūriniais dažais, kurie užtikrina tolygų paviršių.

daugiau informacijos apie „Kermi“ apsaugą nuo korozijos

Speciali „Kermi“ plokščiųjų radiatorių danga