inside

Grindų šildymo ir vėsinimo sistema

„x-link® plus“

Baltos arba chromo spalvos prijungimo mazgas su uždengimo panele puikiai tinka rankšluosčių džiovintuvų su 50 mm atstumu tarp ašių prijungimui.

„Kermi“ grindinio ir sieninio šildymo sistemos Nepastebimas šildymas ir vėsinimas

Nematomas šilumos šaltinis žiemą, maloni vėsa nejaučiant oro srauto judėjimo vasarą. Per gerai, kad būtų tiesa? Laimei ne. Paviršinio šildymo ir vėsinimo sistemos „x-net“ būtent tai ir daro. Galingos ir patvarios „x-net“ sistemos pasirūpina maloniu patalpų mikroklimatu ir visai nesvarbu, ar tai sieninio, ar grindinio šildymo sistema ir ar ji naudojama komercinėje, ar pramonės srityje. Sieninio ir grindinio šildymo sistemos, naudojamos gyvenamosiose patalpose, lyginant, pvz., su klasikiniais radiatoriais, turi daugybę privalumų:

 • komfortas: dėl malonios spinduliuojamos šilumos
 • efektyvus energijos naudojimas: dėl žemos įtekančio srauto tempertūros
 • draugiškumas aplinkai: idealiai tinka sistemose su alternatyviais energijos šaltiniais
 • panaudojimo laisvė: naujiems, senos statybos namams ar renovacijai
 • sveikata: higieniškas komfortas be jokio dulkių kėlimo
 • gyvenimo kokybė ištisus metus: dėl šildymo ir vėsinimo sistemoje funkcijų

6 puikios priežastys, pasirinkti „Kermi“ grindų šildymo ir vėsinimo sistemą „x-net“

Kaipgi veikia grindinio šildymo sistema? Ir kodėl ji gali ir vėsinti?

Grindinio arba sieninio šildymo sistemos veikimo principas yra genialiai paprastas: grindyse (arba sienoje) išvedžiojami vamzdžiai, kuriais vėliau teka šiltas arba šaltas vanduo. Šiltas vanduo per vamzdžius atiduoda savo energiją grindims ir tokiu būdu tolygiai šildo patalpą, o tai leidžia Jums net žiemą vaikščioti basomis, jei tik to norite. Šaltas vanduo iš grindų sugeria šilumą ir tolygiai vėsina patalpą – vasarą tai palaima. Vėsinimo funkcija daug malonesnė nei klasikinė oro kondicionavimo sistema, nes ją naudojant nebūna oro srovių judėjimo ir, bet to, ji taupo brangią elektros energiją.

Kaip pasirinkti tinkamą grindinio šildymo sistemą priklauso, pvz., nuo to, kokią dangą planuojate dėti vėliau ir/arba ar jūs norite įrengti naują šildymo sistemą ar ją renovuoti. Paprastai išskiriamos dvi pagrindinės sistemos: šlapio tipo (pvz., „x-net C11“, „x-net C12“) ir sauso tipo grindų įrengimo sistemos (pvz., „x-net C13“). Renkantis tinkamą sistemą Jums mielai padės artimiausiai esantis kompetetingas „Kermi“ specializuotas partneris.

Beje: dar romėnai naudojo grindinio šildymo sistemas, o pagrindinis jų veikimo principas jau tada buvo labai panašus į šiuolaikines grindinio šildymo sistemas.

Grindinio ir sieninio šildymo sistema: ar ją galima įsirengti ir vėliau? Privalumas vykdant renovaciją

Taip, galima. Netgi paprasčiau, nei Jūs įsivaizduojate. „Kermi siūlo specialias grindinio šildymo sistemas renovacijai, dėl kurių vėliau sumontuoti grindinio šildymo sistemą tampa daug paprasčiau. Su „x-net C16 clip“ sistema, „x-net C15“ plono sluoksnio grindinio šildymo sistema ir „x-net C13“ sausąja grindinio šildymo sistema vėlesnis montavimas Jums pavyks greitai ir lengvai. Jeigu statybos darbų vietoje esančios sąlygos neleidžia įrengti grindinio šildymo sistemos, tuomet sieninio šildymo sistemos „x-net C21“ ir „x-net C22“ puikus pasirinkimas renovuojant. Komforto ir funkcionalumo atžvilgiu sieninio šildymo sistema yra identiška grindinio šildymo sistemai, tik ji montuojama ne grindyse, o geriau prieinamose sienose. Dėl to sieninio šildymo sistema idealiai tinka atliekant renovaciją.

Privalumas vykdant renovaciją:

 • renovacijos ir sanavimo darbus galima atlikti žmonėms gyvenant pastate
 • įrengiama be ardymo ir griovimo darbų
 • ypač mažas montavimo aukštis
 • galima derinti su skirtingomis grindų dangomis

Grindinio šildymo ir vėsinimo sistema komerciniuose pastatuose Privalumas naudojant pramonės srityje

Nespaudęs norago, nekepsi pyrago. Būtent komercijos srityje naudojami komponentai privalo būti patvarūs, tvirti ir patikimi. Pramoninė paviršinio šildymo sistema „x-net C14“ nepastebimai pradingsta grindyse ir tiek vasarą, tiek žiemą užtikrina malonią šilumą arba vėsą. „Kermi“ pramoninės paviršinio šildymo sistemos privalumas: ji montuojama tiesiai ant atsparių betoninių grindų – tai užtikrina neproblematišką ir greitą montavimą bei optimalų šildymo ir vėsinimo galingumą.

Privalumas naudojant pramonės srityje:

 • reguliuojama montavimo konsolė IFH skirstytuvui
 • „x-net“ vamzdžio išvyniojimo įrenginys vamzdžiams ergonomiškai išdėstyti
 • tinka naudoti ant įvairių betono rūšių, pvz., gelžbetonis, įtemptasis gelžbetonis, vakuumuotas betonas, pluoštu armuotas betonas

Pramoninė paviršinio šildymo sistema „Kermi x-net C14“

Turite dar klausimų apie „Kermi x-net“ sistemą?

Esate projekto vadovas ir nežinote, koks „Kermi x-net“ sprendimas Jūsų statybų arba atnaujinimo projektui tinka labiausiai? „Kermi“ specializuoti partneriai kompetetingai ir išsamiai atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su „x-net“ sieninio ir grindinio šildymo sistemomis.