inside
Kermi Duett Design- und Badheizkörper in modernem Badezimmer

„Duett®Klasikinis vonios radiatoriaus dizainas su dviguba galia.

„Duett“ radiatorius yra klasikinės formos ir dvisluoksnės konstrukcijos, kad patenkintų augantį galingo radiatoriaus vonioje poreikį, tačiau yra prieinamas dėl puikaus kainos ir kokybės santykio. 2297 W maksimali standartinė šiluminė galia, kai konstrukcinis dydis 1800 x 900 mm, atitinka 65 % didesnę galią lyginant su standartiniu rankšluosčių džiovintuvu. Todėl „Duett“ modelis tinkamas naudoti ir žemos temperatūros šildymo sistemose (pvz., šilumos siurblys). Dėl plataus dydžių ir spalvų spektro jis atitiks visus standartinius reikalavimus. „Duett“ turi šonines jungtis ir 50 mm centrinę jungtį, tai yra optimalu projektuojant ir montuojant. Taip pat šį modelį galite įsigyti ir su papildomu elektros režimu arba tik elektrinį radiatorių „Duett-E“.

Kermi Duett Design- und Badheizkörper - klassisches Badwärme-Design mit Doppel-Power

Modeliai

Detailansicht Anschlüsse seitlich oder Mittelanschluss Kermi Duett Design- und Badheizkörper
„Duett“ – šoninės jungtys arba centrinis pajungimas su pasirenkamu vožtuvų bloku, kad būtų patogiau planuoti ir montuoti.
Kermi Duett-D Design- und Badheizkörper als Austauschheizkörper
„Duett-D“ – greitas ir efektyvus radiatorių keitimo sprendimas modernizuojant šildymo sistemą.
Kermi Duett-E Design- und Badheizkörper im reinen Elektrobetrieb mit Elektro-Set WFS

„Duett-E“ – elektrinis radiatorius, kad visus metus turėtumėte nuo centralizuotos šildymo sistemos nepriklausančios šilumos. Galite rinktis iš šių „Elektro-Set“ rinkinių:

  • „Elektro-Set FKS“
  • „Elektro-Set WKS“
  • „Elektro-Set WFS“ (žr. nuotrauką)
  • „Elektro-Set WRX“

Galima įsigyti ir su papildomu elektros režimu.

Daugiau informacijos

„x-link® plus“

Baltos arba chromo spalvos prijungimo mazgas su uždengimo panele puikiai tinka rankšluosčių džiovintuvų su 50 mm atstumu tarp ašių prijungimui.