inside

„Diveo®Funkcionalumas susitinka su komfortu.

Patraukliau sujungti šiluminį komfortą vonioje su pavyzdiniu kainos ir kokybės santykiu jau neįmanoma. Elegantiškas ir stilingas dizainas atneš gražiausią šiluminį komfortą į kiekvieną vonią. Charakteringai po keturis į blokus padalinti ir vienam šone atvirais galais horizontalūs šildymo vamzdžiai leis jums patogiai pakabinti rankšluosčius pageidaujamame aukštyje. Papildomai prie gausaus tarpų rankšluosčiams kabinti skaičiaus galite įsigyti kabliuką chalatui arba drabužiams pakabinti.

Dėl pavyzdinio „Diveo“ radiatoriaus lankstumo galima rinktis asimetrišką arba centrinį prijungimą kairėje arba dešinėje pusėje, atvirus šildymo vamzdžius ir tris skirtingus konstrukcinius aukščius bei du skirtingus ilgius. Taip pat galite rinktis iš plataus spalvų spektro: nuo klasikinių santechnikos įrenginių spalvų iki stiprių ryškių ar blizgių retro spalvų su „Metallic“ efektu.

Kermi Diveo Design- und Badheizkörper - Funktionalität trifft Komfort
Kermi Designheizkörper Diveo

Modeliai

Detailansicht 50mm-Mittenanschluss Kermi Diveo Design- und Badheizkörper
Galima pasirinkti, kad skersinių vamzdžių atvirasis galas būtų kairėje arba dešinėje pusėje. 50 mm centrinis arba šoninis prijungimas.
Detailansicht seitlicher Anschluss Kermi Diveo Design- und Badheizkörper
Kermi Diveo-E Design- und Badheizkörper im reinen Elektrobetrieb mit Elektro-Set WFS

„Diveo-E“ – elektrinis radiatorius, kad visus metus turėtumėte nuo centralizuotos šildymo sistemos nepriklausančios šilumos. Galite rinktis iš šių „Elektro-Set“ rinkinių:

  • „Elektro-Set FKS“
  • „Elektro-Set WKS“
  • „Elektro-Set WFS“ (žr. nuotrauką)
  • „Elektro-Set WRX“

„Diveo“ galima įsigyti ir su papildomu elektros režimu.

Daugiau informacijos

Aksesuarai

Handtuchhaken verchromt für Kermi Diveo Design- und Badheizkörper

Chromuotas kabliukas rankšluosčiui

Apdovanojimai

universal design customer favorite 2014 Kermi Diveo Design- und Badheizkörper
universal design award 2014 Kermi Diveo Design- und Badheizkörper

Universalus dizainas  – tai strateginis dizainerių atsakas į besikeičiantį visuomenės požiūrį. Universalus dizainas apima skirtingas produktų dizaino, paslaugų, architektūros disciplinas ir komunikacijos su vartotojais technologijas.