inside

Casteo®

Aiškios linijos, gryna estetika. „Casteo“ yra tiesiog nepakartojamas. Jis paperka savo simetrija, o paprastumas jame tampa kažkuo ypatingu. Jo plokšti skersiniai vamzdžiai pažadina dar didesnį šilumos troškimą ne tik dizaino puristams. Dideli tarpai idealiai tinka, pvz., patogiai pakabinti rankšluosčius, kad jie sušiltų. „Casteo“ išsiskiria lankstumu planuojant darbus: prijungimas pagal poreikį gali būti centre arba šoninėje dalyje. Idealus sprendimas greitam, paprastam keitimui – tai „Casteo-D“. Jį taip pat galima įsigyti ir su papildomu elektros režimu arba tik elektrinį modelį „Casteo-E“.

Casteo Badheizkörper
Casteo Designheizkörper - Austauschheizkörper für die Renovierung

Apdovanojimai

iF DESIGN AWARD 2016

Modeliai

Detailansicht Kermi Casteo Design- und Badheizkörper - klare Linien, geometrische Formen

„Casteo “ – aiškios linijos, geometrinės formos. Savo forma ir spalva kuria patalpos interjerą. Net ir funkciniai komponentai, tokie kaip vožtuvų blokas, kurį galima įsigyti pasirinktinai, elegantiškai įsilieja į dizainą.

Kermi Casteo-D Design- und Badheizkörper - die schnelle Austauschlösung zur Renovierung

„Casteo-D“ - greitas ir efektyvus radiatorių keitimo sprendimas modernizuojant šildymo sistemą.

„Casteo-E“ – elektrinis radiatorius, kad visus metus turėtumėte nuo centralizuotos šildymo sistemos nepriklausančios šilumos. Galite rinktis iš šių „Elektro-Set“ rinkinių:

  • „Elektro-Set FKS“
  • „Elektro-Set WKS“
  • „Elektro-Set WFS“
  • „Elektro-Set WRX“ (žr. nuotrauką)

„Casteo“ galima įsigyti ir su papildomu elektros režimu.

Daugiau informacijos

Kermi Designheizkörper Casteo-E reiner Elektrobetrieb

„x-link® plus“

Baltos arba chromo spalvos prijungimo mazgas su uždengimo panele puikiai tinka rankšluosčių džiovintuvų su 50 mm atstumu tarp ašių prijungimui.