inside

Dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai

„Kermi“ dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai. Nuo paprastos šiuolaikinės elegancijos iki ekstravagantiškos elementarios konstrukcijos: su „Kermi“ dizaino radiatoriais vonios kambariui ar gyvenamosioms erdvėms Jūs pridėsite asmeninį akcentą. Pademonstruokite stilingą individualumą ir įrenkite šiltai estetiškus kambarius. Renkantis radiatorių kambarių interjero neturėtų riboti griežtos taisyklės. Priešingai, Jūsų radiatoriai turėtų prisidėti prie Jūsų gyvenamųjų erdvių harmonijos. Mes žinome, kad savitas šilumos dizainas – tai ne vien forma. Su „Kermi“ dizaino radiatoriais, nepaisant drąsios jų išorės, Jums nereiks atsisakyti komforto ir šiluminės galios. „Kermi“ dizaino radiatoriai turi įprastas lanksčias pajungimo galimybes, Jūs galėsite rinktis su papildomu elektros režimu arba tik elektrinį radiatorių.

Glaustai: „Kermi“ dizaino radiatoriai

Kokybė

Aukščiausi kokybės standartai taikomi ne tik „Kermi“ dizaino radiatorių konstrukcijai, bet ir tobulam atlikimui bei nepriekaištingai paviršiaus dangai. Galima pasirinkti nematomą „Kermi“ nuo korozijos apsaugančią dangą, kuri užtikrina optimalų patvarumą ypač drėgnose patalpose tam, kad galėtumėte ilgai džiaugtis savo „Kermi“ rankšluosčių džiovintuvais.

Elektrinis režimas

„Kermi“ dizaino radiatoriai ir rankšluosčių džiovintuvai su papildomu elektriniu režimu gali būti naudojami jiems esant prijungtiems prie centralizuotos šildymo sistemos arba atskirai nuo jos. Papildomas elektrinis režimas yra idealus sprendimas pereinamaisiais laikotarpiais pavasarį ir rudenį. Dažnai centralizuotas šildymas jau (arba dar) veikia vasaros režimu, kai vis dar pasitaiko viena kita šalta diena ir būtent vonioje tai yra nemalonus dalykas. Elektriniai „Kermi“ dizaino radiatoriai arba rankšluosčių džiovintuvai yra tobulas sprendimas visur, kur nėra centralizuotos šildymo sistemos.

Palengvinantys planavimą

„Kermi“  dizaino radiatorių asortimente yra daug skirtingo ilgio, aukščio ir šiluminės galios prietaisų. Todėl Jūs visada rasite radiatorių, idealiai atitinkantį Jūsų keliamus reikalavimus. Daugelis šių ir renovacijoms tinkančių radiatorių modelių atitinka, pvz., Jūsų senų pagal DIN standartus pagamintų radiatorių atstumus tarp jungčių centrų ir leidžia be problemų juos pakeisti tam, kad Jūsų namuose šiluma būtų komfortiška.

Spalvų koncepcija

Atraskite „Kermi“ rankšluosčių džiovintuvų ir dizaino radiatorių paprastas, bet kartu madingas RAL paletės ir „Metallic“ efekto spalvas. Arba „Collection Chrom“ seriją su išskirtiniu spindesiu ir akį traukiančia, chromuota apdaila (užsisakyti galima daugeliui dizaino radiatorių modelių). Pasisemkite įkvėpimo!

Priedai

Komfortas priklauso ne tik nuo didelės šiluminės galios ir lengvo montavimo. Išmanūs priedai „Kermi“ dizaino radiatorius ir rankšluosčių džiovintuvus paverčia labai universaliais prietaisais. 

Tvarumas

„Kermi“ veiklos nuolatinis tikslas yra nauja mąstysena ir gamybos procesai, kad radiatoriai būtų gaminami tausojant išteklius. Nes tikri pavyzdiniai radiatoriai nustato net tik šildymo galios ir patalpų dizaino, bet ir pažangios,aplinkai draugiškos gamybos standartus.